KNAUS EUROSTAR
 

KNAUS EURO STAR

Luxusní karavan
s klimatizací
a bohatou výbavou

 

Délka: 7 500 mm
Výška:  2540 mm       Šířka: 2 500 mm
Hmotnost: 1 400 kg / 1 600 kg ( provozní / celková)
Max.povolená rychlost: 100 km/hod

Míst na spaní: 2 + 2/3. Jedno velké komfortní dvoulůžko, U sezení rozkládací na spaní pro 2 až 3 dospělé osoby (případně až 4 děti dle věku).

Orientační rozměry lůžek:
Francouzské lůžko: 155 x 195 cm
Rozkládací U sezení: 220 x 150 cm


Výbava:
velká pevná nádrž na vodu, teplá + studená voda, vestavné chemické WC, umyvadlo, sprcha, topení s rozvodem teplého vzduchu, KLIMATIZACE, TV zn. LG k přehrávání flash disků, ale dle signálu lze i běžné TV stanice, lednice s mrazákem, tříplotýnkový plynový vařič, nerezový dřez, sada melaminového nádobí, příbory, hrnce, kuch.náčiní, okna s termoroletkou a moskytiérou, nájezdová brzda se stabilizátorem, dělené vstupní dveře s moskytiérou, mover (pojezd), elektrické stabilizační nohy, nosič na 2 jízdní kola, velká markýza (4,40 x 2,20 m), mnoho úložného prostoru.


Příslušenství v ceně:

klimatizace, televize, mover, velká markýza, nosič na 2 jízdní kola, přídavná zpětná zrcátka, redukce, PB láhev, připravené WC (včetně chemie), toaletní papír (2x rolička), stupátko ke vchodu, propojovací kabel na 220 V, prostěradlo na každé lůžko, ramínka na šaty, lopatka + smetáček, kbelík + hadr na podlahu, rezervní kolo + klíč na kola, zakládací a vyrovnávací klíny, hasicí přístroj, zámek oje.

Příslušenství za příplatek:

  • velký celouzavíratelný předstan (5,70 x 3 m)
  • další viz Ceník příslušenství


Doporučujeme vzít s sebou: lůžkoviny (peřina, polštář + povlečení), úklidové prostředky, šňůru na prádlo, kladivo...


Domácí mazlíčci nejsou v karavanech z hygienických důvodů povoleni.