ELDDIS AVANTE

 

 

ELDDIS AVANTE

Luxusní a velmi prostorný karavan.

V tomto karavanu se budete cítit jako doma :)

 

Délka: 6810 mm
Výška: 2760 mm    Šířka: 2148 mm
Hmotnost: 1 200 kg / 1 365 kg ( provozní / celková)

Max. povolená rychlost: 100 km/h


Míst na spaní : 2 /3 + 2/3. Přední sezení lze rozložit na prostorné letiště až pro 3 osoby, zadní sezení lze rozloži pro 2  dospělé osoby (případně 3 děti). Nad tímto sezením je možné rozložit dětskou palandu. Toto sezení lze oddělit posuvnými dveřmi.

Orientační rozměry lůžek :

Rozkládací sezení přední:  185 x 200 cm

Rozkládací sezení zadní:  190 x 115 cm

Dětská palanda do 30 kg

Výbava:

koberec po celém karavanu - do tohoto karavanu se přezouváme.Vestavná 70-litrová nádrž na čistou vodu, teplá + studená voda, umyvadlo, sprcha, vestavné WC, topení s rozvodem teplého vzduchu, lednice s mrazákem, 4-plotýnkový vařič  ,trouba, sada plastového nádobí, příbory, zatemňovací roletky a síťky proti hmyzu na oknech, stabilizátor, mnoho úložného prostoru.

Příslušenství v ceně:

přídavná zpětná zrcátka, PB láhev, připravené WC (včetně chemie), toaletní papír (2x rolička), stupátko ke vchodu, propojovací kabel 220V, prostěradlo na každé lůžko, ramínka na šaty, lopatka + smetáček, kbelík + hadr na podlahu, rezervní kolo + klíč na kola, klika na podpěrné nohy, zakládací a vyrovnávací klíny, bezpečnostní zámek oje, hasící přístroj.

Příslušenství za příplatek:

  • velký celouzavíratelný předstan
  • další viz Ceník příslušenství

Doporučujeme vzít s sebou: lůžkoviny (prostěradlo, peřina, polštář), varné nádobí, úklidové prostředky, šňůru na prádlo, kladivo ...

 

CENÍK PŮJČOVNÉHO

CENÍK PŘÍSLUŠENSTVÍ

VOLNÉ TERMÍNY

FOTOGALERIE

 

Domácí mazlíčci nejsou v karavanech z hygienických důvodů povoleni.