HOBBY EXCLUSIVE 495

 

HOBBY EXCLUSIVE 495

Pohodlný a prostorný karavan

Délka:  6 346 mm
Výška: 2 530 mm   Šířka: 2 200 mm
Hmotnost: 1 200 kg / 1 400 kg ( provozní / celková )

Max.povolená rychlost: 80 km/h

Míst na spaní: 2 + 2/3. Jedno velké francouzské lůžko (oddělená ložnice posuvnými dveřmi a stěnami), druhé velké rozkládací spaní pro 2 dospělé osoby nebo až 3 děti.

Orientační rozměry lůžek :

Francouzské lůžko: 200 x 140 cm

Rozkládací sezení:  200 x 145 cm

 

Výbava:

koberec po celém karavanu - do tohoto karavanu se přezouváme. Vyjímatelná 30 l nádrž na čistou vodu, teplá + studená voda, samostatně stojící umyvadlo s velkými zrcadly a úložnými prostory, led podsvícení + osvětlení, zabudovaná otočná TV k přehrávání flash disků, sprcha, vestavné WC, topení Truma s rozvodem teplého vzduchu, lednice s větším mrazáčkem, 3-plotýnkový vařič, sada plastového nádobí, příbory, základní sada hrnců, velké panoramatické střešní okno, všechna okna vybavena zatemňovacími roletkami a sítěmi proti hmyzu, dělené vstupní dveře, nádrž na odpadní vodu, střešní nosič s žebříkem na střechu, nájezdová brzda se stabilizátorem, mnoho úložného prostoru.

Příslušenství v ceně:

přídavná zpětná zrcátka, redukce, PB láhev, připravené WC (včetně chemie), toaletní papír ( 2 x rolička ), schůdek ke vchodu, propojovací kabel 220 V, prostěradlo na každé lůžko, ramínka na šaty, lopatka + smetáček, kbelík + hadr na podlahu, rezervní kolo + klíč na kola, klika na podpěrné nohy, zakládací a vyrovnávací klíny, bezpečnostní zájem oje, hasící přístroj.

Příslušenství za příplatek:

  • velký celouzavíratelný předstan
  • další viz Ceník příslušenství

Doporučujeme vzít s sebou: lůžkoviny, úklidové prostředky, šňůru na prádlo, kladivo...

 

CENÍK PŮJČOVNÉHO

CENÍK PŘÍSLUŠENSTVÍ

VOLNÉ TERMÍNY

FOTOGALERIE

Domácí mazlíčci nejsou v karavanech z hygienických důvodů povoleni.